InQ napisał(a):

80 mln. Jest kwotą nierealną... biorąc pod uwaga że nasz przychód to zaledwie 27 mln. pln. (to nawet nie jest dochód!)
Te sumy wsadziłbym pomiędzy bajki (niemożliwe są aż tak wysokie malwersacje finansowe w takim okresie czasu bez wiedzy sądów, lokalnych polityków i całego zarządu ESA).
|
Jest realne, jeśli się uwzględni, że ok. 40 mln zł z tego długu to dług wewnętrzny, właścicielski, przy sprzedaży przeniesiony z TF na TS.