FraMat napisał(a):

Będzie pewnie tak:
1.TS ogłosi upadłość Wisły SA.
2.Powstanie nowy twór w IV lidze
3.Nowa spółka Wisła SA będzie nadal miała za jedynego właściciela TS
4.Zgłoszą się chętni o nabycia akcji Wisły SA (Włodarski, Kwiecień, może Ziętek)
5.TS zażąda za akcje kolejnych milionów
|
Ale przecież wtedy Włodarski czy Kwiecień mogą sobie założyć samemu klub, a nie odkupować od TSu. Nawet jak TS założy sobie swój, to my kibice "zaglosujemy" , która Wisła jest "ta prawdziwa"