Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11383
Stary 13.12.2018, 20:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Będzie pewnie tak:

1.TS ogłosi upadłość Wisły SA.
2.Powstanie nowy twór w IV lidze
3.Nowa spółka Wisła SA będzie nadal miała za jedynego właściciela TS
4.Zgłoszą się chętni o nabycia akcji Wisły SA (Włodarski, Kwiecień, może Ziętek)
5.TS zażąda za akcje kolejnych milionów
Ale przecież wtedy Włodarski czy Kwiecień mogą sobie założyć samemu klub, a nie odkupować od TSu. Nawet jak TS założy sobie swój, to my kibice "zaglosujemy" , która Wisła jest "ta prawdziwa"
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując