bódyń napisał(a):

ja tez uwazam, ze jak IV liga to tylko jak nie bedzie mial klub pilkarski nic wspolnego z TSem.
Moze neich wejda ci co teraz mieli wejsc ale nie TS. Beda krac jak kradli.
|
Będzie pewnie tak:
1.TS ogłosi upadłość Wisły SA.
2.Powstanie nowy twór w IV lidze
3.Nowa spółka Wisła SA będzie nadal miała za jedynego właściciela TS
4.Zgłoszą się chętni o nabycia akcji Wisły SA (Włodarski, Kwiecień, może Ziętek)
5.TS zażąda za akcje kolejnych milionów