Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11380
Stary 13.12.2018, 19:59
bódyń napisał(a):Wyświetl post
ja tez uwazam, ze jak IV liga to tylko jak nie bedzie mial klub pilkarski nic wspolnego z TSem.

Moze neich wejda ci co teraz mieli wejsc ale nie TS. Beda krac jak kradli.
Będzie pewnie tak:

1.TS ogłosi upadłość Wisły SA.
2.Powstanie nowy twór w IV lidze
3.Nowa spółka Wisła SA będzie nadal miała za jedynego właściciela TS
4.Zgłoszą się chętni o nabycia akcji Wisły SA (Włodarski, Kwiecień, może Ziętek)
5.TS zażąda za akcje kolejnych milionów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując