Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
Od: 04.2018
Offline
#
11217
12.12.2018, 10:23
krasny
napisał(a):
A ja bym chciał jakikegos managera z prawdziwego zdarzenia a nie mielenie ciągle w tym samym kotle.
Mam dokladnie take samo zdanie, a najlepiej z poza branzy sportowej. Typowy uj korposwir
paralaksa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paralaksa
Znajdź inne posty napisane przez paralaksa