Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11158
Stary 10.12.2018, 18:35
Rience napisał(a):Wyświetl post
Czyli zachęcasz nowych właścicieli do pójścia na wojne z sektorem C? W jakim klubie to przyniosło pozytywny skutek, podaj przykłady, słucham. Podaj też sens takiego rozwiązania, oprócz kolejnego dzielenia środowiska i psucia atmosfery dosłownie i w przenośni? Nie lepiej wejść do klubu na zdrowych zasadach, takich jak w 99 % polskich klubach polskich gdzie grupy kibicowskie z zarządem żyją w zgodzie, bo wiedzą że to jest po prostu jest zdrowe i ma sens? Lepiej brak dopingu, który ostatnio coraz lepiej wygląda podobnie jak frekwencja na C i pójście na wojne, brawo!!!! Ci z drugiej strony błoń pewnie liczą na coś podobnego.
Tu nie chodzi o "wojnę z C" tylko o wyczyszczenie pasożytów z klubu. Czyli tam gdzie mafia zrobiła sobie paśniki to teraz można to wywalić. W tym przepłacone umowy na usługi czy księgowość.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując