Rience napisał(a):

|
Czyli zachęcasz nowych właścicieli do pójścia na wojne z sektorem C? W jakim klubie to przyniosło pozytywny skutek, podaj przykłady, słucham. Podaj też sens takiego rozwiązania, oprócz kolejnego dzielenia środowiska i psucia atmosfery dosłownie i w przenośni? Nie lepiej wejść do klubu na zdrowych zasadach, takich jak w 99 % polskich klubach polskich gdzie grupy kibicowskie z zarządem żyją w zgodzie, bo wiedzą że to jest po prostu jest zdrowe i ma sens? Lepiej brak dopingu, który ostatnio coraz lepiej wygląda podobnie jak frekwencja na C i pójście na wojne, brawo!!!! Ci z drugiej strony błoń pewnie liczą na coś podobnego.
|
Tu nie chodzi o "wojnę z C" tylko o wyczyszczenie pasożytów z klubu. Czyli tam gdzie mafia zrobiła sobie paśniki to teraz można to wywalić. W tym przepłacone umowy na usługi czy księgowość.