Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11085
Stary 09.12.2018, 22:08
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nieważne czy przejęcie się uda czy nie myślę, że każdy kibic mający w sercu Wisłę powinien od dzisiaj kupować tylko w aptekach Pana Kwietnia za to co zrobi / próbował zrobić dla nas. Przypominam, Apteka Słoneczna, jest ich pełno, polecam zrobić czasami ten kilometr więcej i przynajmniej w ten sposób mu się zrewanżować.
tym bardziej że cenami bije inne na głowe , czasem sie zastanawiam jak mu sie to opłaca wogle
Odpowiedz cytując