|
Nieważne czy przejęcie się uda czy nie myślę, że każdy kibic mający w sercu Wisłę powinien od dzisiaj kupować tylko w aptekach Pana Kwietnia za to co zrobi / próbował zrobić dla nas. Przypominam, Apteka Słoneczna, jest ich pełno, polecam zrobić czasami ten kilometr więcej i przynajmniej w ten sposób mu się zrewanżować.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|