Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10983
Stary 08.12.2018, 23:06
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Paraliż decyzyjny to jedna z bajek. Mamy dwóch członków zarządu i możliwość jednoosobowego zarządu w przypadku odwołania jednego z nich. Mamy możliwość oddelegowania członka rady nadzorczej.
Dziękuję za przypomnienie, że spółka może działać pomimo, że zarząd jest w niepełnym składzie, ale ja nie miałem na myśli formalnych a materialne przeszkody w prowadzeniu negocjacji. W praktyce p. Gołda raczej pomaga p. Sarapacie i wątpię, aby w całej tej otoczce był w stanie sam poprowadzić negocjacje. A już zupełnie nie rozumiem, czemu przypisujesz mi wiarę w bajki, skoro w cytowanym przez Ciebie poście wskazuję, że ten argument o paraliżu niekoniecznie (tj. w nie w każdej sytuacji) musi być trafny.

Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Zbymak na tt:
Sorry za zamieszanie ale informacja goni informacje .Wczoraj jeszcze byl warunek Wisly kasa i stary zarzad zostaje
Jeśli byłaby to prawda, to dla takich żądań nie ma racjonalnej obrony. Rzeczywiście raczej skłaniałoby to do pytań. Jeśli.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
...
Podobnie jak wolfy oceniam wiarygodność Iwana i zbymaka, ale oby pierwszy konfabulował, a drugi dobrze trafił.

wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiscie ze wszystkim sie zgadzam i w sumie mam podobny poglad na sytuacje w klubie.
Dzięki. Mi jest miło, że nie piszę sam ze sobą.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując