|
Senior Member
Offline
|
|
Jam55 napisał(a): 
Zbymak na tt:
Sorry za zamieszanie ale informacja goni informacje .Wczoraj jeszcze byl warunek Wisly kasa i stary zarzad zostaje co ustalono dzis jeszcze szczegolow nie znam ale jest dogadane wszystko i zostalo doszlifowac szczegoly
|
To jakiś żart  ?
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|
|