Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10948
Stary 08.12.2018, 16:48
czaro napisał(a):Wyświetl post

To, że Sarapata popełniała błędy i wiele kwestii była nietransparentnych/biznesowo nieetycznych jest już chyba jasne dla każdego.

I czego byś od niej w tym momencie chciał? Ma urodzić walizkę dolarów, wymodlić cud, złożyć wniosek o upadłość, wejść na forum i zapytać, co ma zrobić, ma napisać list pożegnalny i zostawić tonącą spółkę? Komu?
1. Jeżeli medialne doniesienia się potwierdzą i z Wisły rzeczywiście wyprowadzane były pieniądze, wówczas defraudację majątku Spółki Akcyjnej nazwiesz błędem?
2. PSM niech lepiej już nic nie mówi, bo jak rozmowy [bo chyba się toczą/będą toczyć] upadną wyjdzie przed kamerę i wyleje swoje krokodyle łzy jak to dobrze chciała, ale nikt nie chciał pomóc. Ta Pani okazała się nie mniej kłamliwa od poprzedników.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując