|
Wiesz, co to jest zbrodnia czy tak rzucasz słowa na wiatr?
To, że Sarapata popełniała błędy i wiele kwestii była nietransparentnych/biznesowo nieetycznych jest już chyba jasne dla każdego. Ale ona nie umówiła się z Dukatem, że teraz zniszczą Wisłę, tylko najzwyczajniej w świecie, ze względu na obiektywne możliwości Wisły i TS, swoje błędy oraz okoliczności, skończyły jej się pieniądze.
Czy jesteś w stanie odróżnić nieskuteczność, nieudolność, niedbalstwo i umyślność czy ta gradacja i niuans wymyka się już potędze twojego rozumu?
I czego byś od niej w tym momencie chciał? Ma urodzić walizkę dolarów, wymodlić cud, złożyć wniosek o upadłość, wejść na forum i zapytać, co ma zrobić, ma napisać list pożegnalny i zostawić tonącą spółkę? Komu?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|