Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Dokąd by Wisła zajechała , gdyby nie 2016 , i dalej była w rękach TF ?
|
Cały 2016 r. czy od jego połowy? Bo w pierwszej połowie, o czym mało kto mówi, zaszły bardzo ważne zdarzenia, które mogły mieć kluczowy wpływ na dalsze losy Wisły...