Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Jak już tak wszyscy jadą po Ts-ie , to ja mam inną zabawa teoretyczną ?
Dokąd by Wisła zajechała , gdyby nie 2016 , i dalej była w rękach TF ?
|
Nie wszyscy, tylko kilka tych samych osób które produkują się (w niektórych przypadkach) od ponad roku. Niektórzy pod innymi nickami (chociażby ta menda Kasztelaniec).
Jeżeli ktoś pyskuje o brak wniosku o upadłość to nie chodzi o dobro Wisły tylko nienawiść do TS-u.
Valencia napisał(a):

Problematyka jest tego typu jest taka, czy prezes Sarapata nie obawia się zrezygnować czy podjąć odpowiedzialnych decyzji dla tego klubu ze względu na to że boi się o utratę własnego zdrowia oraz swoich bliskich zważywszy że po prostu może wyciec jakieś bagno.
Rządy TSu doprowadziły ten klub do ruiny nie tylko finansowe ale wizerunkowej. Robienie interesów z bandytami ma z reguly tego typu zakończenie.
|
To co napisałeś to groźba karalna i fakt że napisałeś to bezosobowo niczego nie zmienia. To że - jak wspomniałem - kilka osób ma używanie (nie wiem czy połowa z nich jest faktycznie kibicami Wisły) to jedno, ale radzę się zastanowić co piszesz bo konsekwencje mogą być przykre. Ja osobiście wiem że gówno możesz spoza monitora i piszesz sobie bo obrażanie ludzi Cię kręci, nie traktuję tego poważnie. Problem w tym że ten wątek czytają (i piszą w nim, ale to osobny temat) nie tylko kibice Wisły. Robią to też "dziennikarze" (w tym nasz zmięty przez rzeczywistość as), policja, ludzie z klubu i TS. Pisanie takich pierdół może się skończyć dla Ciebie realnymi przykrościami.