|
Wniosek o ogłoszenie upadłości złożony czy teraz czy na początku sezonu najprawdopodobniej zostałby odsłony na podstawie art 13 prawa upadlosciowego bo majątek spółki nie zaspokoiłby kosztów postępowania. Złożenie wniosku równa się 4 lidze jeżeli reaktywacje robi TS.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|