master17 napisał(a):

|
Jestem ciekaw czy Kiko nie sprawdziłby się lepiej jako dyrektor sportowy, bo trener był z niego słaby.
|
On był dobrym trenerem na sytuację Wisły. W takich warunkach (długie zatory płatnicze są nie tylko w tym sezonie) trudno oczekiwać cudów. A u nas się oczekiwało...