czaro napisał(a):

|
Ej, Krakusie siedem sześć, może byś wyregulował trochę swój internet, przygasił monitor i wziął oddech, bo jest tu ciebie bardzo dużo. Wysyłasz ludziom na priv propozycje spotkań, aby wyjaśnić sobie jakieś niesnaski, no robi się dziwnie i toksycznie. Wszyscy się stresujemy, bo wszyscy kibicujemy Wiśle, ale może warto rozmawiać, a nie krzyczeć.
|
I vice versa.
I kto tu nie panuje nad nerwami ? I kto robi wycieczki personalne wplatając w nie dziwne treści (w tym takie które kwalifikują się do obraźliwych) ?
Ja nikogo nie obraziłem. Wyraziłem swoją opinię o BC i o Tych co złożyli wezwania do zapłaty. Ty również mogłeś. A skupiłeś się nie na merytorycznej odpowiedzi a tym co sądzisz o moim stanie psychofizycznym.
Czy jak Ci z tym ?