Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10663
Stary 02.12.2018, 16:18
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ej, Krakusie siedem sześć, może byś wyregulował trochę swój internet, przygasił monitor i wziął oddech, bo jest tu ciebie bardzo dużo. Wysyłasz ludziom na priv propozycje spotkań, aby wyjaśnić sobie jakieś niesnaski, no robi się dziwnie i toksycznie. Wszyscy się stresujemy, bo wszyscy kibicujemy Wiśle, ale może warto rozmawiać, a nie krzyczeć.
I vice versa.

I kto tu nie panuje nad nerwami ? I kto robi wycieczki personalne wplatając w nie dziwne treści (w tym takie które kwalifikują się do obraźliwych) ?

Ja nikogo nie obraziłem. Wyraziłem swoją opinię o BC i o Tych co złożyli wezwania do zapłaty. Ty również mogłeś. A skupiłeś się nie na merytorycznej odpowiedzi a tym co sądzisz o moim stanie psychofizycznym.

Czy jak Ci z tym ?
Odpowiedz cytując