Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10661
Stary 02.12.2018, 16:02
Ej, Krakusie siedem sześć, może byś wyregulował trochę swój internet, przygasił monitor i wziął oddech, bo jest tu ciebie bardzo dużo. Wysyłasz ludziom na priv propozycje spotkań, aby wyjaśnić sobie jakieś niesnaski, no robi się dziwnie i toksycznie. Wszyscy się stresujemy, bo wszyscy kibicujemy Wiśle, ale może warto rozmawiać, a nie krzyczeć.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując