|
Gratuluję podwójnej moralności tym którzy uważają, że upadłość, ucieczka od długów (dłużników) i IV liga to najlepsze rozwiązanie. Te 20 czy 20 kilka milionów długu to nie są jakieś cyfry w księgach które można skreślić i będzie git. Za tymi cyframi stoją konkretne osoby którym Wisła jest winna kasę: nie tylko zawodnicy i trenerzy ale również księgowe, sprzątaczki, kasjerzy a także cała masa ludzi w firmach które świadczyły usługi na rzecz Wisły i którym Wisła wisi kasę.
Wy poważnie myślicie, że zrobienie w ch...a tych wszystkich osób, włożenie rąk do kieszeni i pokazanie słonia to najlepsze co Wisła może zrobić?
Bardzo lekko to Wam przychodzi. Ciekawe czy mielibyście podobne zdanie gdybyście sami byli na liście wierzycieli.
I jeszcze jedno - ile czasu zajęłaby odbudowa zaufania do klubu który zrobiłby taki numer.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez SlawekS : 30.11.2018 o godz. 01:23.
|