|
Odroczyli nam platnosc o 6 dni... . Dzieki o Panie.
Co do podejscia miasta, dla mnie strategia podcinania galezi na, ktorej sie siedzi, bo jesli Wisla bedzie musiala zaczac od 4 ligi to ciekawe co zrobia z 30 tysiecznym stadionem. Garbarnia to duzo za malo. Beda dokladac kase za pusty obiekt. W skali budzetu krakowa to nie beda jakies ogromne pieniadze ale mimo wszystko w tej sytuacji dorzynanie dluznika jest dla mnie niegospodarnoscia. Poza tym pieknie to bedzie wygladac wielki obiekt za 600 mln PLN bedzie stal pusty lub niemal pusty i pewnie niszczal. Swietna wizytowka miasta.
Dodatkowo tak jak zarzad jest winny tego, ze stwierdzil naiwnie, iz miasto ich nie przycisnie tak, miasto siedzi cichutko w sprawie tego, ze stadion jest bublem architektonicznym.
|