Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10391
Stary 28.11.2018, 17:43
Pikniczek napisał(a):Wyświetl post
Tam zdaje się jest uwzględnione pół Miliona Meresia..
Wygodna teoria, aczkolwiek mało prawdopodobna, żeby nie rzec, że kompletnie nierealna.

Temat ten był wałkowany w połowie roku. Kiedy jeszcze Sarapata była dostępna i udzielała wywiadów, odpowiadała m.in. na pytanie o tę sumę. Nigdy nie użyła takiego wytłumaczenia, choć byłoby to oczywiste, że każdy normalny człowiek natychmiast by o tym wspomniał...

Po drugie, gdyby tak było, wypłata kasy przez Meresia miałby podstawę prawną i zupełnie inaczej wyglądałoby dochodzenie jej zwrotu od niego teraz. Tymczasem, jak informuje prokuratura za pośrednictwem mediów:
Krakowscy śledczy zarzucają Jakubowi M., że jako prezes Wisły Kraków przywłaszczenie sobie prawie pół miliona złotych z konta tego klubu piłkarskiego. Podejrzany miał zlecić przelew takiej kwoty na rzecz jednej ze spółek z Warszawy, w której miał większościowe udziały. – Taka operacja finansowa nie miała żadnego uzasadnienia w postaci jakichkolwiek zobowiązań po stronie klubu wobec tej spółki – mówi prokurator Janusz Hnatko, rzecznik krakowskiej prokuratury. https://gazetakrakowska.pl/krakow-by...zl/ar/13533572

Viper napisał(a):
Cupiał przez całą karierę udzielił chyba dwóch wywiadów. Większość ludzi nie wie jak brzmi jego głos.
No. Tylko że Cupiał nie był prezesem Wisły. Jak brzmi głos naszego aktualnego właściciela, czyli Towarzystwa Sportowego to nie wiem nawet bardziej
Odpowiedz cytując