Pikniczek napisał(a):

|
Tam zdaje się jest uwzględnione pół Miliona Meresia..
|
Wygodna teoria, aczkolwiek mało prawdopodobna, żeby nie rzec, że kompletnie nierealna.
Temat ten był wałkowany w połowie roku. Kiedy jeszcze Sarapata była dostępna i udzielała wywiadów, odpowiadała m.in. na pytanie o tę sumę. Nigdy nie użyła takiego wytłumaczenia, choć byłoby to oczywiste, że każdy normalny człowiek natychmiast by o tym wspomniał...
Po drugie, gdyby tak było, wypłata kasy przez Meresia miałby podstawę prawną i zupełnie inaczej wyglądałoby dochodzenie jej zwrotu od niego teraz. Tymczasem, jak informuje prokuratura za pośrednictwem mediów:
Krakowscy śledczy zarzucają Jakubowi M., że jako prezes Wisły Kraków przywłaszczenie sobie prawie pół miliona złotych z konta tego klubu piłkarskiego. Podejrzany miał zlecić przelew takiej kwoty na rzecz jednej ze spółek z Warszawy, w której miał większościowe udziały. – Taka operacja finansowa nie miała żadnego uzasadnienia w postaci jakichkolwiek zobowiązań po stronie klubu wobec tej spółki – mówi prokurator Janusz Hnatko, rzecznik krakowskiej prokuratury. https://gazetakrakowska.pl/krakow-by...zl/ar/13533572
Viper napisał(a):
|
Cupiał przez całą karierę udzielił chyba dwóch wywiadów. Większość ludzi nie wie jak brzmi jego głos.
|
No. Tylko że Cupiał nie był prezesem Wisły. Jak brzmi głos naszego aktualnego właściciela, czyli Towarzystwa Sportowego to nie wiem nawet bardziej
