obikenobi napisał(a):

|
Z tego co się orientuję, to obecna rzecznik albo właśnie urodziła, albo ma rodzić lada chwila. Już jak obejmowała stanowisko była w około 3 miesiącu ciąży.
|
Jeżeli to prawda to ja nie mam pytań. Wpierw Pani Olga, która się do tego w ogóle nie nadawała teraz to. Wygląda na to, że Pani Prezes prowadzi jakąś fundacje charytatywną, a nie klub piłkarski aspirujący do gry w europie, dając pracę kobiecie na 4 miesiące, aby ta mogła iść później na macierzyński. Słowem kolesiostwo kosztem naszego ukochanego klubu.
czaro napisał(a):

|
To ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy Wisła płaci pracownikom biurowym?
|
Zarząd pewnie bierze comiesięczną wypłatę, a szaraki? kto wie.