Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10231
Stary 25.11.2018, 15:34
obikenobi napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się orientuję, to obecna rzecznik albo właśnie urodziła, albo ma rodzić lada chwila. Już jak obejmowała stanowisko była w około 3 miesiącu ciąży.
Jeżeli to prawda to ja nie mam pytań. Wpierw Pani Olga, która się do tego w ogóle nie nadawała teraz to. Wygląda na to, że Pani Prezes prowadzi jakąś fundacje charytatywną, a nie klub piłkarski aspirujący do gry w europie, dając pracę kobiecie na 4 miesiące, aby ta mogła iść później na macierzyński. Słowem kolesiostwo kosztem naszego ukochanego klubu.

czaro napisał(a):Wyświetl post
To ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy Wisła płaci pracownikom biurowym?
Zarząd pewnie bierze comiesięczną wypłatę, a szaraki? kto wie.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując