Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10172
Stary 24.11.2018, 22:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
A to nie było przypadkiem tak, że posypało się wszystko z powodu zablokowania części pieniędzy z C+ na poczet spłaty stadionu (pochodną tego była też sprzedaż za bezcen Carlitosa)?
Wybacz, ale ze stadionem to sama Prezes Wisły sprawę przeorała. Wynegocjowała 2 letni okres spłaty i w zasadzie na tym się skończyło. Gdyby wpłacała chociaż 1/4 wynegocjowanej miesięcznej raty, zamiast zatrudniania piłkarzy, którzy byli tutaj na wycieczce, nie byłoby w lecie tego cyrku ze stadionem. Miasto widziałoby wolę spłaty długu względem nich i pewnie inaczej by się to potoczyło. My zaś Carlitosa nie musielibyśmy sprzedawać do 7 za czapkę gruszek. Teraz to historia i liczymy na cud, a w dwa komplety na najbliższych spotkaniach po prostu nie wierze. Ba, 20 tys. będzie niezłym wynikiem.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując