Patryko napisał(a):

|
A to nie było przypadkiem tak, że posypało się wszystko z powodu zablokowania części pieniędzy z C+ na poczet spłaty stadionu (pochodną tego była też sprzedaż za bezcen Carlitosa)?
|
Wybacz, ale ze stadionem to sama Prezes Wisły sprawę przeorała. Wynegocjowała 2 letni okres spłaty i w zasadzie na tym się skończyło. Gdyby wpłacała chociaż 1/4 wynegocjowanej miesięcznej raty, zamiast zatrudniania piłkarzy, którzy byli tutaj na wycieczce, nie byłoby w lecie tego cyrku ze stadionem. Miasto widziałoby wolę spłaty długu względem nich i pewnie inaczej by się to potoczyło. My zaś Carlitosa nie musielibyśmy sprzedawać do 7 za czapkę gruszek. Teraz to historia i liczymy na cud, a w dwa komplety na najbliższych spotkaniach po prostu nie wierze. Ba, 20 tys. będzie niezłym wynikiem.