Patryko napisał(a):

|
A to nie było przypadkiem tak, że posypało się wszystko z powodu zablokowania części pieniędzy z C+ na poczet spłaty stadionu (pochodną tego była też sprzedaż za bezcen Carlitosa)?
|
Posypało sie wcześniej a potem była sprawa stadionu i to może być gwóźdź do...