serek.c2 napisał(a):

|
I w drugą stronę - sensowne rozmowy między Wisłą, a miastem Kraków nie będą możliwe do czasu, aż miasto reprezentuje czerwony Jacek, który nie na Sarapatę, a na Wisłę jest uczulony.
|
Tego %#%#^#% mielismy okazje zmienic podczas ostatnich wyborów...