Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10140
Stary 23.11.2018, 20:08
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I w drugą stronę - sensowne rozmowy między Wisłą, a miastem Kraków nie będą możliwe do czasu, aż miasto reprezentuje czerwony Jacek, który nie na Sarapatę, a na Wisłę jest uczulony.
Tego %#%#^#% mielismy okazje zmienic podczas ostatnich wyborów...
Odpowiedz cytując