MB1906 napisał(a):

|
Anglicy nie maja pieniedzy ale obiecuja przez swoje kontakty sprowadzic inwestorow. Buhahaha
|
Jak ktoś kto nie ma pieniędzy może mieć dobre kontakty z kimś kto je ma?
Opcje dwie. Albo oszust albo frajer...
Heero napisał(a):

Nie ma to jak wyciągać wnioski po 6 kolejkach

gdzie część ekip miało zamknięte trybuny inne robią najróżniejsze bojkoty i protesty
Prawda jest taka, że tendencja frekwencji na polskich stadionach jest od lat wzrostowa.
Proponuje wszystkim przelać całą energie, którą marnujecie na pisanie bzdur o frekwencji na agitowanie znajomych do przyjścia na ostatnie 2 mecze

Tak będzie z korzyścią dla wszystkich
