Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10112
Stary 22.11.2018, 16:23
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Anglicy nie maja pieniedzy ale obiecuja przez swoje kontakty sprowadzic inwestorow. Buhahaha
Jak ktoś kto nie ma pieniędzy może mieć dobre kontakty z kimś kto je ma?

Opcje dwie. Albo oszust albo frajer...

Nie ma to jak wyciągać wnioski po 6 kolejkach gdzie część ekip miało zamknięte trybuny inne robią najróżniejsze bojkoty i protesty

Prawda jest taka, że tendencja frekwencji na polskich stadionach jest od lat wzrostowa.

Proponuje wszystkim przelać całą energie, którą marnujecie na pisanie bzdur o frekwencji na agitowanie znajomych do przyjścia na ostatnie 2 mecze
Tak będzie z korzyścią dla wszystkich
Ostatnio edytowane przez regan : 22.11.2018 o godz. 16:33.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując