Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10071
Stary 22.11.2018, 09:35
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Multum rzeczy na głowie ale cały czas nie odpuszcza myśl o tym, co będzie jeżeli sprawdzi się coraz bardziej prawdopodobny scenariusz, zgodnie z którym żegnamy się z ekstraklapą 21 grudnia.
W tym roku MZPN dokoptował do rozgrywek 4 ligi MKS Libiąż, była z tego jakaś afera ale ostatecznie wszystko gra. Także przy dobrej woli prezesa Niemca z pewnością jest to możliwe.
Tylko jak by to miało wyglądać organizacyjnie? Kto zgłosi taką drużynę do rozgrywek? Gdzie taka drużyna miałaby grać? I przede wszystkim kim grać? Wbrew pozorom od końca roku nie ma tak wiele czasu a bardzo dużo spraw do ogarnięcia. Wisła nie może sobie pozwolić na 1,5 roku niebytu sekcji piłkarskiej, bo potem zebrać to do kupy będzie już naprawdę niezwykle ciężko.
Ale Libiąż został dokooptowany do A-klasy a nie 4 ligi. Poza tym wynikla z tego afera, wszystkie kluby zbojkotowały ta decyzję i oddawali im walkowery. Dopiero teraz jakoś się dogadali, że awansują 2 drużyny i mają grać normalnie mecze z Libiążem.
Odpowiedz cytując