sandomingo napisał(a):

Multum rzeczy na głowie ale cały czas nie odpuszcza myśl o tym, co będzie jeżeli sprawdzi się coraz bardziej prawdopodobny scenariusz, zgodnie z którym żegnamy się z ekstraklapą 21 grudnia.
W tym roku MZPN dokoptował do rozgrywek 4 ligi MKS Libiąż, była z tego jakaś afera ale ostatecznie wszystko gra. Także przy dobrej woli prezesa Niemca z pewnością jest to możliwe.
Tylko jak by to miało wyglądać organizacyjnie? Kto zgłosi taką drużynę do rozgrywek? Gdzie taka drużyna miałaby grać? I przede wszystkim kim grać? Wbrew pozorom od końca roku nie ma tak wiele czasu a bardzo dużo spraw do ogarnięcia. Wisła nie może sobie pozwolić na 1,5 roku niebytu sekcji piłkarskiej, bo potem zebrać to do kupy będzie już naprawdę niezwykle ciężko.
|
Ale Libiąż został dokooptowany do A-klasy a nie 4 ligi. Poza tym wynikla z tego afera, wszystkie kluby zbojkotowały ta decyzję i oddawali im walkowery. Dopiero teraz jakoś się dogadali, że awansują 2 drużyny i mają grać normalnie mecze z Libiążem.