Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9918
Stary 15.11.2018, 18:59
Od początku bardziej, znacznie bardziej skłaniałem się w stronę Ziętka i Kwietnia, niż Gricuka.
Jeśli ta dwójka jest blisko klubu od dawna, pomaga mu, ma potencjał biznesowy i finansowy, a przy okazji są kibicami Wisły to jest to układ idealny.

W przypadku Gricuka pytań jest znacznie więcej, niż odpowiedzi:
-dlaczego tak zaciekle nie szukał inwestora dla upadającego Widzewa jak obecnie dla Wisły,
-dlaczego tak bardzo mu zależy by wejść do klubu,
-jakim sposobem tak szybko znalazł bogatych inwestorów (twierdzi, że do końca listopada złoży ofertę Chińczyków,a finalizacja nastąpi do końca grudnia)

Wygląda to tak jakby tylko przyglądał się sytuacji z Ziętkiem i Kwietniem i od początku traktował to jako alternatywę, na wypadek gdyby nikogo nie znalazł. Chciałbym wierzyć w tych Chińczyków ale ciężko mi to przychodzi. Tak czy inaczej, jeśli oferta się pojawi to pewnie jej przyjęcie będzie jedyną nadzieją dla nas.
Odpowiedz cytując