szprotson napisał(a):

oj tam czarnowidzu!
Sprzeda się paru grajków za psi .... i będzie kasa na kroplówkę do lata. Nie można padać w połowie sezonu
|
Oby to nie była taka sprzedaż jak latem miały być miliony za Carlitosa Arsenica a nawet Marcelo a dostaliśmy grosze.
Ja osobiście widzę ratunek tylko w transferach liczyłem na Kotala ze dalej będzie błyszczał jak na poczatku i innych...