Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9860
Stary 13.11.2018, 15:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
oj tam czarnowidzu!
Sprzeda się paru grajków za psi .... i będzie kasa na kroplówkę do lata. Nie można padać w połowie sezonu
Oby to nie była taka sprzedaż jak latem miały być miliony za Carlitosa Arsenica a nawet Marcelo a dostaliśmy grosze.

Ja osobiście widzę ratunek tylko w transferach liczyłem na Kotala ze dalej będzie błyszczał jak na poczatku i innych...
alejasienieznam
Odpowiedz cytując