Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9805
Stary 09.11.2018, 11:14
@wiesniak842 Tak. Jesli zalozymy, ze Mioduski kiedys zarzada(bedzie drenowal klub) zwrotu kasy to bedzie z nimi krucho. Pamietaj, ze nas do pelni szczescia sprzedano oszustowi a pozniej przejal nas TS nie smierdzacy groszem. Wisle naprawde trafila na serie "niefortunnych" zdarzen oprocz tego, ze Cupial spakowal zabawki I sobie poszedl.

@Karherop Z Wisla bylo przez chwile lepiej bo zarzad mial w dupie placenie za najem a teraz nas to dobila.
Odpowiedz cytując