|
@wiesniak842 Tak. Jesli zalozymy, ze Mioduski kiedys zarzada(bedzie drenowal klub) zwrotu kasy to bedzie z nimi krucho. Pamietaj, ze nas do pelni szczescia sprzedano oszustowi a pozniej przejal nas TS nie smierdzacy groszem. Wisle naprawde trafila na serie "niefortunnych" zdarzen oprocz tego, ze Cupial spakowal zabawki I sobie poszedl.
@Karherop Z Wisla bylo przez chwile lepiej bo zarzad mial w dupie placenie za najem a teraz nas to dobila.
|