Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 06.11.2018, 11:04
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
W Ekstraklapie może zadebiutować zawodnik który skończył 16 lat. Wyjątek stanowi zawodnik który skończył 15 lat ale prezentuje wysko poziom sportowy czyli był powoływany do młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Czyli Olek może grać
a to nie wiedziałem nawet
to juz go do debiutu dawac a nie Pawła Brożek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując