szym_ek napisał(a):

W Ekstraklapie może zadebiutować zawodnik który skończył 16 lat. Wyjątek stanowi zawodnik który skończył 15 lat ale prezentuje wysko poziom sportowy czyli był powoływany do młodzieżowych Reprezentacji Polski.
Czyli Olek może grać
|
a to nie wiedziałem nawet
to juz go do debiutu dawac a nie Pawła Brożek
