|
Jak dla mnie są dwie opcje:
1. Po prostu zwyczajnie przestało "żreć"
2. Skończyła się cierpliwość piłkarzy odnośnie wypłat.
Ondrasek, Kostal, Kort, Basha, Pietrzak, Sadlok, Bartkowski - wszyscy zaliczyli straszny zjazd. Niestety, ławkę mamy taką sobie i nie za bardzo jest pole manewru.
Jeżeli chodzi o ostatnie wyniki, to przypominamy zespół Ramireza, tylko gra jest ładniejsza. Jedziemy na dobrym początku sezonu, kiedy to nastukaliśmy dużo punktów, a potem przeciętność i gra w kratkę. Na szczęście ta liga jest taka jaka jest, więc miejsce w tabeli nadal przyzwoite.
Sam fakt porażki z Piastem nie jest jakiś zatrważający. Za to styl w jakim się to stało już tak. Od 75. minuty Piast ewidentnie spuchł i to była nasza szansa, ale graliśmy skandalicznie wooooooooolno.
Teraz Zagłębie i przerwa na reprezentację, ważny moment dla nas. Nie ma co wieszczyć jakichś apokaliptycznych wizji, ale na pewno jesteśmy w sporym dołku i teraz kolejny test dla Stolara jako trenera - czy wyciągnie ekipę z kryzysu.
|