IncognitoTSW napisał(a):

|
To gdzie te wiele pozwoleń niezgodnych z planem zagospodarowania?
|
Nie pracuje w prokuraturze

Nie pokażę papieru - można poczytać pod linkiem heoij ile tego było.
IncognitoTSW napisał(a):

|
Nie przesadzajmy, że jest tak jak w latach 80-tych. Powstało za Majchrowskiego wiele nowych dróg, nowa obwodnica Krakowa już jest prawie ringiem, powstaje trasa Łagiewnicka a w planach i Pychowicka i Zwierzyniecka, trzeba też brać pod uwagę, że to ogromne koszty. To nie Łódź, gdzie na 20 lat zapomniano o infrastrukturze drogowej
|
Gdyby nie było przekrętów z kolegą Jacka Tadziem to by tych dróg było 2x.
Pychowicka - piękny przykład jak puścić beton przez jeden z nielicznych ładnych zakątków Krakowa
Łagniewnicka - koszty jak północnej obwodnicy Krakowa, która nota bene dopiero za zarządów znienawidzonego PiS ma szansę powstać
Do tego wiele wspomnianych wcześniej przykładów braku dróg przy olbrzymich osiedlach mieszkaniowych
Cudowna koordynacja remontów i inwestycji - w styczniu kładziemy asfalt, w lipcu zdzieramy wszystko bo robimy remont kanalizacji itp itd
Do tego 4 etaty na uczelniach plus 5 na dokładkę jako Prezydent - z punktu widzenia osoby pracującej nie ma szans obskoczyć rzetelnie 5 etatów
A na koniec - naprawdę nie przeszkadza Wam jako Wiślakom faworyzowanie garbatych i udupianie naszego klubu
