Karherop napisał(a):

|
Pytanie: czy po akcesie do socios będzie możliwe np zawieszenie składek, a jednocześnie pozostanie w gronie? (przy jednoczesnym np zawieszeniu w prawach głosu). Pytam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość.
|
Szczerze mówiąc do głowy nam nie przyszła taka sytuacja ale uchwałą Zarządu da się kogoś zwolnić ze składek tak by nie zadziałał automat jakim jest wygaśnięcie członkostwa po 3 miesięcznej zaległości.
Natomiast odnośnie członkostwa w Radzie Socios jest to sprawa do przedyskutowania przez Zarząd i aktualizacji Regulaminu Rady Socios by wiadome było co w takiej sytuacji.
Natomiast mogę Cię zapewnić, że jest wśród nas bardzo wiele zrozumienia i przede wszystkim wdzięczności wobec każdego kto do nas przystąpił więc ze strony Zarządu zrobimy tak wiele jak to możliwe zachowując oczywiście porządek formalny by każdy z Was był z nami jaknajdłużej.