stary dziad napisał(a):

|
No cóż , dla mnie JASNOŚĆ w działaniu zawsze jest konieczna . I jeszcze zacytuję HK " Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz , każda droga zaprowadzi cię donikąd"
|
dla mnie jest jasność-wąska kadra, próba promowania młodych i ludzie związani uczuciowo z Wisłą, którzy jeśli nie są durniami zarobili w Wiśle tyle, że mają na życie nawet jak kasa wpłynie miesiąc czy dwa później.
przeczytaj dokumenty finansowe za 16 i 17, które były tu przytaczam, ktoś w którymś temacie tłumaczył znaczenie tych liczb.
cel wiadomo jaki jest w tej sytuacji