arti napisał(a):

Oczywiście, że za dużo.
Oczekiwania takiej transparentności są moim zdaniem naiwne więc patrzmy co się dzieje i wyciągajmy z tego wnioski.
|
No cóż , dla mnie JASNOŚĆ w działaniu zawsze jest konieczna . I jeszcze zacytuję HK " Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz , każda droga zaprowadzi cię donikąd"