wolfy napisał(a):

Ten Wydra, o którym piszesz, jeśli nie załapie się do szerokiej kadry w przeciągu roku-półtora. Przy takiej sytuacji kadrowej mamy autostradę do szerokiego składu.
To tak pół żartem, pół serio. Młodzi zawodnicy mają teraz u nas o wiele łatwiej niż choćby pół roku temu.
|
I Wydra od dziś trenuje z pierwszym zespołem. Zobaczymy czy zakotwiczy na dłużej czy tylko to pojedyńcze zaproszenie.