Karherop napisał(a):

Skończyło się na strachu u 2 meczach kary Ondraszka w PP.
Dzis ma miec dokladne badania Kolar. Oby to bylo max 4-6 tygodni pauzy..
@wolfy, kto ma iść wg Ciebie do normalnej pracy?
|
Ten Wydra, o którym piszesz, jeśli nie załapie się do szerokiej kadry w przeciągu roku-półtora. Przy takiej sytuacji kadrowej mamy autostradę do szerokiego składu.
To tak pół żartem, pół serio. Młodzi zawodnicy mają teraz u nas o wiele łatwiej niż choćby pół roku temu.