Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25663
Stary 28.09.2018, 16:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Skończyło się na strachu u 2 meczach kary Ondraszka w PP.

Dzis ma miec dokladne badania Kolar. Oby to bylo max 4-6 tygodni pauzy..

@wolfy, kto ma iść wg Ciebie do normalnej pracy?
Ten Wydra, o którym piszesz, jeśli nie załapie się do szerokiej kadry w przeciągu roku-półtora. Przy takiej sytuacji kadrowej mamy autostradę do szerokiego składu.

To tak pół żartem, pół serio. Młodzi zawodnicy mają teraz u nas o wiele łatwiej niż choćby pół roku temu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.09.2018 o godz. 16:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując