Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9469
Stary 25.09.2018, 16:38
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale nie trzeba przejmować TS. Wystarczy tak obciążyć ekonomicznie TS albo jego spółkę (Wisłę), aby TS zmuszony był zbyć prawo użytkowania wieczystego. Ja tak przynajmniej rozumiem wpis Kovala.
Dokładnie tak samo to interpretuję.

Chodzi o to, aby postawić TS przed wyborem: albo sprzedajecie tereny, albo ogłaszacie upadłość SA.
Odpowiedz cytując