czaro napisał(a):

|
Ale nie trzeba przejmować TS. Wystarczy tak obciążyć ekonomicznie TS albo jego spółkę (Wisłę), aby TS zmuszony był zbyć prawo użytkowania wieczystego. Ja tak przynajmniej rozumiem wpis Kovala.
|
Dokładnie tak samo to interpretuję.
Chodzi o to, aby postawić TS przed wyborem: albo sprzedajecie tereny, albo ogłaszacie upadłość SA.