|
Ale nie trzeba przejmować TS. Wystarczy tak obciążyć ekonomicznie TS albo jego spółkę (Wisłę), aby TS zmuszony był zbyć prawo użytkowania wieczystego. Ja tak przynajmniej rozumiem wpis Kovala.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|