|
Widać po niektórych komentarzach, że juz dawno w Wiśle nie otrzymywał (prawdziwej) szansy młody bramkarz i kibice chyba nie do końca wiedzą jak sie zachować. Jedziecie po Lisie jakby każdy strzał na bramkę to był gol. Dziennikarze też to nakrecaja (nośny temat), młody potem czyta to w Internecie i pewność siebie mu momentalnie spada.
Powtarza się schemat polskiego pracodawcy czyli "poszukujemy specjalisty z 15 letnim doświadczeniem, najlepiej przed 30 rokiem życia".
Murawa była gorsza, to i podan do bramkarza było mniej.
|