|
Pepe, czy Ty jesteś jakimś agregatorem linków do Stanowskiego i Weszło?
Non stop przytaczasz ich cytaty, ich oceny dla zawodników, które w 3/4 przypadkach nijak mają się do rzeczywistości i są chyba ustalane na podstawie skrótów/relacji tekstowych, bo nierzadko po prostu zalatują absurdem. Nie tylko w meczach Wisły.
Bardzo szanuję Twoją pracę w temacie statystycznym i generalnie chłodną głowę, ale z robieniem z siebie weszlackiego bota mógłbyś po prostu zluzować, bo to nie wszechmocne istoty, które są nieomylne, a sprawiasz wrażenie, jakbyś tak je traktował.
Stanowski jest taki zajebisty, że wiecznie pomija 711 połączeń Czesia i robienie sobie przez Leśnodorskiego tatuażu u Starucha. Jak ktoś mu poda niewygodny fakt, to go po prostu pomija - no po prostu doskonały przykład obiektywizmu i bezstronności...
Nie, nie chodzi o to, że spiskuje, bo Legia - chodzi o to, że jemu od dawna jest nie po drodze z Wisłą i dawał temu wyraz niejednokrotnie, wystarczy wymienić choćby jego komentarze w sprawie Cierzniaka, Ramireza, czy Stecherta. Stawianie go za jakiś obiektywny głos w dyskusji na kolejny ciężki i wieloaspektowy temat dotyczący Wisły to naiwność.
Zluzuj chłopie, mówię z troski.
|