|
Tak. Z dwoch rzeczy, jedna to, ze to rok a nie dziesiec lat, druga to ze Pani rzecznik sie obudzila i kontruje faktami. WRESZCIE.
Natomiast nadal twierdze, ze nalezalo sie lepiej zabezpieczyc na wypadek gdyby wlasciciel byl ciezarem wizerunkowym ub umowy poprostu nie podpisywac wogole.
Tak Jadczak to hiena tylko co z tego. Prowadzenie klubu jest dla duzych dziewczynek. Obijaja nas z kazdej strony I reakcji jak na lekarstwo to jest wielki blad. A ze mozna pokazuje twit rzecznik.
|