Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9347
Stary 21.09.2018, 11:36
Tak. Z dwoch rzeczy, jedna to, ze to rok a nie dziesiec lat, druga to ze Pani rzecznik sie obudzila i kontruje faktami. WRESZCIE.

Natomiast nadal twierdze, ze nalezalo sie lepiej zabezpieczyc na wypadek gdyby wlasciciel byl ciezarem wizerunkowym ub umowy poprostu nie podpisywac wogole.

Tak Jadczak to hiena tylko co z tego. Prowadzenie klubu jest dla duzych dziewczynek. Obijaja nas z kazdej strony I reakcji jak na lekarstwo to jest wielki blad. A ze mozna pokazuje twit rzecznik.
Odpowiedz cytując