Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9270
Stary 19.09.2018, 15:55
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Ulzylo? Jeszcze niedawno było cała Wisła zawsze razem, ja to rozumiem w ten sposób, że mogę mieć inne zdanie niż Ty.

Patrz Pan Sadloka i Boguski też powinni iść w....u. https://dziennikpolski24.pl/krakow-p...ow/ar/13504485
Gówno rozumiesz, pojawiłeś się bo media grzeją pseudoaferę. Kiedy ludzie stawali na głowie żeby wymyślić jak pomóc klubowi jakoś się nie udzielałeś.

Teraz swoje wątpliwej jakości przemyślenia możesz sobie wsadzić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując