Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9254
Stary 19.09.2018, 13:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
MB1906 - to że u Was na Cracovii wiatr hula na trybunach nie ma przełożenia na nasze, wiślackie warunki.
Po pierwsze - u nas grają w piłkę...

Ulzylo? Jeszcze niedawno było cała Wisła zawsze razem, ja to rozumiem w ten sposób, że mogę mieć inne zdanie niż Ty.

Patrz Pan Sadloka i Boguski też powinni iść w....u. https://dziennikpolski24.pl/krakow-p...ow/ar/13504485
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 19.09.2018 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując