wolfy napisał(a):

MB1906 - to że u Was na Cracovii wiatr hula na trybunach nie ma przełożenia na nasze, wiślackie warunki.
Po pierwsze - u nas grają w piłkę...
|
Ulzylo? Jeszcze niedawno było cała Wisła zawsze razem, ja to rozumiem w ten sposób, że mogę mieć inne zdanie niż Ty.
Patrz Pan Sadloka i Boguski też powinni iść w....u.
https://dziennikpolski24.pl/krakow-p...ow/ar/13504485