Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.09.2018, 12:56
Generalnie mam mieszane uczucia co do tego "reportażu"

Kto się interesuje Wisłą na codzień ten wie, że Sharksi mają wpływ na to co się dzieje w klubie
To,.że Dukat to był przedstawiciel SKWK to też było wiadomo. Urywki bójek czy to na ziemi czy na stadionie z lat poprzednich to nic innego jak manipulacja która ma trafić do widza tefaenu. Tu nie widze niz szokującego (nie popieram bójek między swoimi kibicami ale to żadna bomba).
Dodatkowo z duuuuużą rezerwą podchodzę do zaciemnionych "ekspertów". teffaen ma udowodnioną historie jak podstawili kogoś z redakcji.

ALE

Pisma na papierze firmowym Wisły zapewniające o zatrudnieniu ludzi którzy SZKODZILI Wisle są skandaliczne.
Jeśli potwierdzą się informację, że Wisła oficjalnie wsparła gościa który dostał kulkę to jest to skandaliczne.
Ale chyba najcięższe oskarżenie padło w sprawie zastraszania ludzi z TS. I teraz albo Wisła się.odcina i składa sprawę w sądzie albo nie robi nic i z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że to faktycznie prawda.
A wtedy jesteśmy w tak ciemnej dupie, że to przestaje być śmieszne.

Ciekawy jestem ruchów Wisły Kraków SA. oj bardzo jestem ciekawy.

PS. Generalnie Wisła jest w sytuacji bez wyjścia. Obecny zarząd nie zrezygnuje choćby nie wiem co. Jak Wisła upadnie (tfu) i zacznie od IV ligi to wyciągąc ją będą ... te same osoby z TS'u.
Odpowiedz cytując