Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.09.2018, 22:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko dodam że bojkotuję "Weszło!". Przegieli pałę. Nie można wszystkiego zwalać na wodogłowie.
a ja odwrotnie- bardzo lubie Weszlo i Stanowskiego .....mam chociaz chwile szydy i smiechu z tyego pajaca i jego knechtów .....
Odpowiedz cytując