Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4253
Stary 15.09.2018, 11:50
Ty tak serio, śmiało blokujcie ale, mimo ze w niektorycj kwestiach sie z nim zgadzam, to ja to nie on

Jednej rzeczy nie rozkminiam, czemu kazda osoba której coś się w tym klubie nie podoba, ma odmienne zdanie niz niektore osoby bedace dlugo tutaj na forum, kazecie wypier**? A co to, PRL ze jest tylko jedna sluszna linia?

Edit: przeciez wy juz kilku/kilkunastu osobom z tego forum ostatnio kazaliscie wy** wszyscy to WislaFan albo ludzie z tvnu? zaden kibic Wisly nie moze miec innego zdania?
Ostatnio edytowane przez rafalp_r22 : 15.09.2018 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując