Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.09.2018, 15:20
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
30 kola na meczu, najlepsza defensywa w lidze. Powariowali.
Drogi Panie,
Proszę o odpowiedź na pytania:
- ktora drużyna ekstraklasy (poza beniaminkami), odniosła najmniej porażek w lidze w 2018 roku?
- która stracila najmniej bramek w tym roku?
- ile bramek stracila Wisła w tym sezonie i które to daje miejsce? A przypomnę że graliśmy już z 3 drużynami z TOP 4 poprzedniego sezonu.

Co chcę powiedzieć? Że grę defensywna mamy poukladania i stabilna. Nic poza tym. Jak nam gdzieś zabraknie pary w tej rundzie to z przodu.
Odpowiedz cytując