wiesniak842 napisał(a):

|
30 kola na meczu, najlepsza defensywa w lidze. Powariowali.
|
Drogi Panie,
Proszę o odpowiedź na pytania:
- ktora drużyna ekstraklasy (poza beniaminkami), odniosła najmniej porażek w lidze w 2018 roku?
- która stracila najmniej bramek w tym roku?
- ile bramek stracila Wisła w tym sezonie i które to daje miejsce? A przypomnę że graliśmy już z 3 drużynami z TOP 4 poprzedniego sezonu.
Co chcę powiedzieć? Że grę defensywna mamy poukladania i stabilna. Nic poza tym. Jak nam gdzieś zabraknie pary w tej rundzie to z przodu.