Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9113
Stary 05.09.2018, 08:49
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Kiedy my kogoś sprzedalismy za więcej niż banke . Zresztą kontrakt mu się kończy a klauzula jest niewiadomo jaka więc będzie jak z Carlitosem i tyle. Musimy przedłużyć z nim kontrakt już a nie czekać do zimy.
Dokładnie rok temu. Brleka za ok 2 mln euro.

Za kogo moglibyśmy obecnie wyciągnąć podobna kwotę? Zaznaczając że będą się dobrze rozwijać: Kostal, Lis, Kort, Arsenic, Halilovic. Mlodszych nie liczę bo to jeszcze wieksza niewiadoma.

Wisła musi zacząć się cenić, ale póki bieda nie wyjdzie z naszego podwórka to bedziemy zmuszeni do takich transakcji jak ta z Carlitosem czy maczynskim. Oby to były ostatnie takie przypadki...
Odpowiedz cytując