Ma_niek napisał(a):

Kiedy my kogoś sprzedalismy za więcej niż banke . Zresztą kontrakt mu się kończy a klauzula jest niewiadomo jaka więc będzie jak z Carlitosem i tyle. Musimy przedłużyć z nim kontrakt już a nie czekać do zimy.
|
Dokładnie rok temu. Brleka za ok 2 mln euro.
Za kogo moglibyśmy obecnie wyciągnąć podobna kwotę? Zaznaczając że będą się dobrze rozwijać: Kostal, Lis, Kort, Arsenic, Halilovic. Mlodszych nie liczę bo to jeszcze wieksza niewiadoma.
Wisła musi zacząć się cenić, ale póki bieda nie wyjdzie z naszego podwórka to bedziemy zmuszeni do takich transakcji jak ta z Carlitosem czy maczynskim. Oby to były ostatnie takie przypadki...