Karherop napisał(a):

Dla Wisły ważna jest kasa. A te 150 tys euro za 30 latka to bylby majstersztyk. A ile możemy wziąć za wypożyczenie? 50 tysiecy?
Malecki po 2 meczach na lawce strzela fochy, to co bedzie po calej rundzie?
Uważam że tak czy siak wróci do Wisly z podkulonym ogonem, ale Slowacy się na nim szybko poznają i za rok go nie wykupią.
|
Bez jaj, 150 tys. euro za wypożyczenie, to żaden kosmos, serio. Do tego jakieś 450-500 tys. za wykup.