Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83940
Stary 01.09.2018, 15:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dla Wisły ważna jest kasa. A te 150 tys euro za 30 latka to bylby majstersztyk. A ile możemy wziąć za wypożyczenie? 50 tysiecy?

Malecki po 2 meczach na lawce strzela fochy, to co bedzie po calej rundzie?

Uważam że tak czy siak wróci do Wisly z podkulonym ogonem, ale Slowacy się na nim szybko poznają i za rok go nie wykupią.
Bez jaj, 150 tys. euro za wypożyczenie, to żaden kosmos, serio. Do tego jakieś 450-500 tys. za wykup.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując